Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nafukovací balonek představuje jedinečný způsob, jak někoho překvapit na narozeniny, výročí či o jakoukoliv jiné zvláštní příležitosti! Objevte všechny naše balonky na míru a vytvořte si vlastní s fotografiemi a/nebo textem.

Balóny

Darování balónu je originální překvapení. Balóny reprezentují radost, čas oslavy a smíchu. Každá místnost vypadá hned veseleji, když je vyzdobena balony. Kromě toho se i děti rádi hrají s balony, neboť létají nahoru dolů a oni je honí. Balóny nepatří pouze na oslavy, můžeš je poslat jako romantické gesto, nebo potěšit blízkou osobu při návštěvě v nemocnici.

I ty chceš poslat originální balón? V tom případě si na správném místě! S YourSurprise si můžeš vytvořit osobní balón, který s jistotou nikdo jiný kromě tvé obdarované osoby nedostane. Navrhni jedinečný balón se jménem, ​​fotkou nebo textem s našimi cool designy. Vlastní personalizací vytvoříš unikátní balón, kterým dokážeš, jak moc ti na obdarované osobě záleží.

Tipy na darování balónů!

Personalizovaný balón se hodí na mnoho příležitostí. Například pokud chceš někomu pogratulovat, omluvit se, nebo poděkovat. Personalizované balóny jsou také skvělé na zdobení místnosti při speciální události, jako například během svatby, narozenin, nebo jiné oslavy.

Tak který heliový balón se nejlépe hodí k tomu, co hledáš? Vyber si balón který se hodí k tvé události a přidej něj některé z našich designů, jako například jméno, fotku, logo, nebo jiný text. Prostý balón se tím změní na speciální osobní dárek.

Tip: Darování balónu při narození dítěte

Narodilo se miminko? Oslav tuto radostnou zprávu překvapením rodičů Balonem - Narození. Přidej na balón fotku tohoto malého novorozeného zázraku, přidej jméno či jiný milý odkaz, a pěkný dárek je na světě. Nezapomeň, že s námi můžeš poslat tento dárek přímo na adresu rodiny novorozeného miminka! Tento dárek je také vhodný na maminkovskou oslavu Baby Shower, ať už jako dekorace, nebo jako malý dárek.

Tip: heliové balón - brzké uzdravení

Být nemocným je nepříjemně. Ležení doma se někdy zdá nekonečné, o to horší je pobyt v nemocnici. Povzbuď nemocného jedinečným Balonem - Časné Uzdravení s vlastním přáním. Tento milý dárek bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři a trochu zmírní bolest.

Tip: Darování balónu - pro tvou polovičku

Už opravdu nevíš, co darovat své lásce, ať už na Valentýna, na výročí, nebo jen tak? Začni tímto balónem s vaší zamilovanou fotkou, a milým textem. Doplň to s nějakou jinou maličkostí z našeho e-shopu, kterou také zosobnit personalizací. Řekni NE nudným neosobním dárkem a překvap svou blízkou osobu originálním dárkem, na který jen těžko zapomene!