Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Snickers dárková krabička se jménem a fotografií

274 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • S 8 lahodnými tyčinkami Snickers
  • S vaší fotografií, jménem a/nebo osobním vzkazem
  • Plnobarevný tisk ostrý jako břitva

Specifikace dárků

Více informací o dárkovém balení tyčinky Snickers: 
Rozměry: 24,2 x 14,5 x 2,4 cm 
Hmotnost: 8 x 50 gramů
Přizpůsobení: jméno , fotografie a/nebo text 
Potisk: ostrá jako žiletka a plnobarevná 
Při tropických teplotách nad 25 stupňů, bohužel, nemůžeme zaručit, že dostanete čokoládový dárek v perfektním stavu. Máte dotazy? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Složení: cukr, glukózový sirup, ARAŠIDY, odtučněné SUŠENÉ MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, LAKTÓZA, slunečnicový olej, máslový tuk (z MLÉKA), sušená syrovátka (z MLÉKA), palmový tuk, sůl, emulgátor (< b>SOJOVÝ LECITIN ), PROTEIN Z KUŘECÍHO VEJCE, kokosový olej, hydrolyzovaný MLÉČNÝ PROTEIN, přírodní vanilkový extrakt. 
Alergeny: může obsahovat: LÍSKOVÝ OŘEŠEK.

Dárkové balení Snickers s vašim jménem a fotografií

Vaše nejlepší kamarádka má narozeniny a chcete ji překvapit něčím speciálním. Už jste jí dali všechny její oblíbené cukrovinky, ale tentokrát chcete opravdu zaujmout. Pak jste na správném místě s dárkovým boxem Snickers se jménem a fotografií! S touto osobní a jedinečnou dárkovou krabičkou můžete posunout občerstvení na zcela novou úroveň. A nejlepší na tom je, že tuto speciální dárkovou krabičku si můžete vyrobit tak, aby se hodila pro jakoukoli příležitost, přidáním vaší fotografie, jména a/nebo osobní zprávy dle vlastního výběru. Ať už je to Den matek, oslava nové práce nebo jen abyste někomu dali najevo, že vám na něm záleží, tato dárková krabička Snickers se jménem a fotografií obdarovanému zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Nyní určitě chcete vědět, čím je tento dárkový box Snickers se jménem a fotografií tak výjimečný! V první řadě je zde možnost personalizace. Můžete přidat jméno příjemce, vaši společnou fotografii nebo sladký text napsaný speciálně pro obdarovaného. Díky tomu se dárková krabička stane opravdu jedinečnou a osobní. Potisk je navíc ostrý a plnobarevný, takže váš design bude vypadat nádherně. Velikost dárkové krabičky Snickers Bar se jménem a fotografií se perfektně vejde do poštovní schránky, takže obdarovaný nemusí být doma, aby obdržel váš dárek. Krabička naplněná 8 lahodnými tyčinkami Snickers je jistě skvělý dárek, který si můžete vychutnat (a lze i sdílet)! Dárek, který je nejen chutný, ale vytváří také trvalou vzpomínku.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?