Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Mega Tony's Chocolonely čokoláda se jménem a fotografií (5 čokoládových tyčinek)

15 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Personalizované se jménem, fotografií a krátkým vzkazem
  • Lahodná čokoláda Tony's Chocolonely
  • Nejchutnější dárek pro vaši velkou lásku!

Specifikace dárků

Další informace o tyčince Mega Tony's Chocolonely:
Obsah: 5 tyčinek  
Hmotnost: 3x 180 gramů, 2x 47 gramů
Příchutě: mléko, mléčný karamel mořská sůl, mléko lískový ořech , mléčný nugát a hořká čokoláda
Rozměry: 44,3 x 23,6 x 2,3 cm
Personalizace: se jménem, ​​fotkou a vzkazem 
Potisk: ostrý a plnobarevný 
Rady pro skladování< b> : Po obdržení skladujte v chladu, suchu a temnu při teplotě 14-18 °C. 

Užitečné vědět: Při tropických teplotách nad 25 stupňů bohužel nemůžeme zaručit, že budete obdržíte čokoládový dárek v perfektním stavu. Zeptat se? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Složení mléčné čokolády: Cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor (SÓJOVÝlecitin).
Složení mléčná čokoláda karamel mořská sůl:cukr, plnotučné MLÉKO sušené, kakaové máslo, kakaová hmota, 10% kousky karamelu (cukr, glukózový sirup, KRÉM, MÁSLO), 0,5 % mořská sůl, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin)
Složení mléčná čokoláda lískové oříšky: cukr, sušené plnotučné MLÉKO , kakaové máslo, kakaová hmota, 10% LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin). minimálně 32 % (mléčná čokoláda) kakaové sušiny.
Složení hořké čokolády: 70 % kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin ). Kakaová sušina: minimálně 70 % a 51 % (hořká čokoláda), 32 % (mléčná čokoláda). Obsah mléka: minimálně 21 %
Složení mléčného nugátu: cukr, plnotučné MLÉKOsušené, kakaové máslo, kakaová hmota, nugát 10 % (cukr, glukózový sirup, MANDLE, 20% med, kakaové máslo, bramborový škrob, vaječný bílek, přírodní vanilkové aroma) emulgátor (SÓJOVÝ lecitin)
Informace pro alergiky: Kromě ingrediencií mohou všechny produkty obsahovat také mléko, lepek, obiloviny obsahující lepek, vejce, arašídy, mandle a ořechy. 

Z technických důvodů bohužel není možné zpracovávat azbuku, turečtinu nebo speciální znaky .

Tato personalizovaná tyčinka Tony's Chocolonely je největším překvapením ze všech!

Získal váš bratr konečně řidičský průkaz a vy mu chcete pogratulovat? Nebo jste nesmírně hrdí na své kolegy, že dovedli tu důležitou prezentaci do úspěšného konce? Pak je tato čokoládová tyčinka Mega Tony's Chocolonely ideálním dárkem! Obdarovaný bude vědět, jak jste na něj pyšní! Tuto čokoládovou tyčinku XL můžete snadno personalizovat jménem a/nebo fotografií dle vlastního výběru. Tuto supervelkou tyčinku Tony's si samozřejmě můžete objednat i pro sebe, protože je ideální i pro sdílení s rodinou, přáteli nebo kýmkoli jiným. Tyčinka Mega Tony's Chocolonley obsahuje 5 tabulek lahodné čokolády Tony's v různých příchutích. Takže obdarovaného na nějakou dobu zabaví. Vyrobit si vlastní personalizovaný čokoládový dárek je velmi snadné. V našem editoru přidejte jméno a/nebo fotografii a přidejte sladký vzkaz pro obdarovaného. Váš návrh vytiskneme na obal ostrý jako břitva a v těch nejkrásnějších barvách. Vytvořte si svou jedinečnou čokoládovou tyčinku XL Tony's Chocolonely hned teď. Chcete si objednat větší množství? Pak se obraťte na naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?