Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vytvořte si svůj personalizovaný obal na notebook! Objevte širokou škálu pouzder na notebooky. Vyberete si elegantní gravírované kožené pouzdro na notebook nebo měkké pouzdro na notebook s potiskem vámi vybrané fotografie?

Personalizovaná pouzdra na notebooky

Ať už máte úplně nový počítač, nebo chcete ochránit notebook, který si berete všude s sebou, pouzdro na notebook je nejlepší způsob, jak ho ochránit před poškrábáním a známkami času. Pouzdro na notebook se hodí i v případě, že si potřebujete vzít počítač do práce nebo ho jednoduše udržet v pořádku na stole. S YourSurprise si můžete pouzdro na notebook přizpůsobit pomocí fotografie, designu a/nebo textu. Je to také jedinečný a často oceňovaný dárek a můžete si vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje vašemu notebooku.

Pouzdra na notebooky pro práci

Pro ty, kteří cestují do práce a z práce a mají svůj notebook stále u sebe, je pouzdro na notebook velmi užitečné. Takto můžete se svými věcmi manipulovat bez rizika, že je rozbijete nebo zničíte, a batoh bude vždy přehledný. Také nebudete mít problém s volnými kabely, které se všude zamotávají, protože pouzdro má prostor pro nabíječku. Jste-li majitelem firmy, můžete zvážit, zda svým zaměstnancům nedáte pouzdro na notebook s vytištěným logem nebo zda nepřivítáte nové zaměstnance s pouzdrem na notebook upraveným na míru s jejich jménem. A pokud chcete balíček doplnit, můžete k němu přidat také osobní diář a osobní hrnek se jménem.

Pouzdro na notebook pro studenty

Jste student a neustále cestujete do školy nebo na univerzitu a zpět? Možná jsou dny, kdy jste ve třídě, jiné, kdy se učíte v kavárně, a další, kdy musíte odpracovat hodiny praxe. Pouzdro na notebook je v těchto případech velmi užitečné, samozřejmě nechcete, aby se vám notebook během cesty rozbil. A pokud si jej navíc personalizujete památeční fotografií, bude na pouzdro na notebook radost pohledět a bude vyvolávat hezké vzpomínky. Může to být ale také pěkný dárek pro studenta, který nastupuje na vysokou školu. Můžete si ji přizpůsobit fotografií výjimečného okamžiku nebo zvolit design se jménem.

Kožené pouzdro na notebook

Vystudoval váš přítel vysokou školu? Nebo kamarádka nedávno dokončila magisterské studium? Pak rozhodně musíte oslavit někoho výjimečného! Kožené pouzdro na notebook je dokonalým nápadem na dárek k promoci nebo diplomu. Na kožené pouzdro na notebook si můžete nechat vyrýt jméno, takže bude šité na míru obdarovanému! Absolvent bude připraven nastoupit na zářnou kariéru!

Cestování s pouzdrem na notebook

Cestujete pracovně a berete si s sebou do letadla i notebook? Kufřík by se mohl velmi hodit. Ne vždy si můžete vzít do kabiny kufr, ale můžete si vzít malou tašku, například pouzdro na notebook. Jelikož je o něco tlustší, můžete do něj vložit cestovní pas, letenku a telefon. Tak budete mít vše potřebné po ruce a budete připraveni na let!

Pouzdro na notebook s vaší fotografií

Věděli jste, že si můžete navrhnout vlastní pouzdro na notebook? Vyberte si velikost, která vám vyhovuje, a navrhněte ji v našem editoru podle svých představ. Můžete například přidat jednu nebo více fotografií a vytvořit tak jedinečný design na míru. Může se také stát osobním a jedinečným dárkem pro vaše přátele nebo rodinu. Chcete si vybrat jiný z našich návrhů? Máme pro vás návrhy věnované Dni otců, Dni matek, ale také učitelům a motivačním citátům. Pro každého si můžete najít design! Pro koho si přizpůsobíte pouzdro na notebook?

Pouzdro na notebook ve všech velikostech

Pouzdro na notebook si můžete přizpůsobit různým velikostem, abyste si mohli vybrat to, které nejlépe ochrání váš počítač. Neoprenové pouzdro na notebook a kožené pouzdro na notebook jsou k dispozici ve velikostech S, M a L a jsou vhodné pro notebooky o rozměrech od 30 x 23 cm do 38 x 28 cm. Například notebook s úhlopříčkou 11,6 palce se hodí pro velikost S. Velikost L je naopak určena pro notebooky s úhlopříčkou až 16,4 palce. Díky pružné tkanině se do něj vejde i trochu silnější notebook. Pouzdra na notebooky jsou proto vhodná nejen pro Macbooky, ale také pro značky jako Acer, HP, Chromebook, Dell a Lenovo. Pro každý notebook existuje vhodné pouzdro, které si můžete přizpůsobit podle svých představ.

Krásné a profesionální: kožené pouzdro na notebook

Naše kožené pouzdro na notebook je vyrobeno z plnozrnné buvolí kůže vyčiněné rostlinným způsobem a má měkkou podšívku pro větší ochranu. Kvalita je zaručena! Hnědá barva kůže jí dodává elegantní vzhled a zvláštní dárek. V našem editoru můžete zadat jméno obdarovaného a malý návrh nebo ilustraci, která dárek doplní. Vaše osobní údaje budou s láskou a precizností vyryty laserem do kůže ve vysoké kvalitě. Protože kůže je přírodní produkt, může se personalizace vašeho dárku mírně lišit od vzorových fotografií. Díky této funkci je však váš dárek skutečně jedinečný.

Odolné neoprenové pouzdro na notebook

Hledáte pevné, ale zároveň flexibilní pouzdro na notebook? Pak je pro vás toto neoprenové pouzdro na notebook to pravé. Neopren je měkký, ale velmi pevný materiál a optimálně chrání váš notebook. Protože je materiál mírně pružný, na tloušťce notebooku nezáleží. Toto fantastické pouzdro na notebook je celé potištěné na jedné straně s jedinečným designem. Vyberte si návrh v editoru nebo nahrajte fotografii či koláž. Váš návrh na pouzdro vytiskneme ve vysoké kvalitě.

Použití pouzdra na notebook jako složky na dokumenty

Brašna na notebook se může stát také praktickou složkou na dokumenty. Máte schůzku na poslední chvíli a chcete si vše vzít s sebou v praktické a přehledné podobě? Nebo potřebujete portfolio a nevíte, kam své výtvory umístit? Použijte skříň počítače! Pohodlně se vejde do tašky nebo batohu a vaše dokumenty budou v bezpečí, chráněné před deštěm a vším, co by je mohlo poškodit!

Podělte se o trochu štěstí

Dárek nemusí být vždy drahý; je to gesto, které ukazuje, že na někoho myslíte a že je pro vás tento člověk výjimečný. Nemusíte nutně čekat na narozeniny, abyste někoho překvapili. Jsme přesvědčeni, že nejen přijímání dárků dělá člověka šťastným. Dávání dárků má na pohodu lidí stejný vliv. Proto je naším mottem: Podělte se o trochu štěstí! A vy, koho chcete udělat šťastným?