Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Propisovačky na míru představují jedinečný dárek pro libovolnou příležitost: promoci, vstup do nového zaměstnání a tak dále. Jsou i skvělým obchodním dárkem! Seznamte se s naším bohatým výběrem propisovaček na míru, které lze gravírovat laserem.

28 Nalezené dárky

Gravírované pera

Pokud by chtěl někomu z Tvých blízkých darovat krásný a praktický dárek, s vygravírovaným perem určitě nic nezkazíš.

Gravírované pero je skvělým dárkem na: * Pracovní výročí * Promoce * Oslavu odchodu do důchodu nebo jen proto, že daná osoba ráda píše a ty chceš darovat něco fakt osobní.

Gravírované plnící bombičkové (inkoustové) pero

Pokud toužíš překvapit jednoho z vašich rodinných příslušníků, přátel nebo kolegů super perem Parker, v naší nabídce najdeš široký výběr plnicích per. Každé pero může být personalizované a objednané online za pár minut. Stačí uvést, zda je příjemce pravák nebo levák a přidat maximálně 12 znaků, které my s láskou vygravírujeme. Pokud chceš, můžeš dokonce přidat malý symbol, například srdce, elegantní vzor nebo květinu.

Gravírované kuličkové pero

Jako součást našeho sortimentu nabízíme kuličková pera od společností Waterman, Parker a Viva Pens v různých barvách. Vyber si pero dle vlastního výběru a přidej text, který chceš mít vygravírovaný.

Více skvělých kancelářských potřeb

Pokud chceš k dárkovému peru ještě něco přidat, nabízíme široký výběr dalších "kancelářských" dárků, které personalizovat. Máme například personalizované sešity nebo zápisníky s mnoha designy. Nahraj svou oblíbenou fotku, zvol si jeden z našich designů a Tada!