Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vždy cestujte stylově! Vyzdobte si kufr svými oblíbenými fotografiemi nebo slovními spojeními nebo si nechte upravit různé typy tašek dle své libosti. Překvapte někoho tímto bezva dárkem!

56 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 56 dárků

Personalizovaná taška

Batoh je nezbytným doplňkem vašeho šatníku. Nejenže zvýrazní váš outfit, ale je také nezbytným doplňkem při odchodu z domu!

Věděli jste, že si můžete vytvořit osobní tašku přímo online?

Máme široký výběr tašek, batohů a kufrů, které si můžete personalizovat svou fotografií, textem a/nebo logem, aby byl každý okamžik jedinečný: například výlet, školní výlet, výlet s přáteli...

Taška je ideální pro bezpečné a pohodlné uložení všech doplňků, jako je peněženka, mobilní telefon nebo deštník.

Vyberte si fotobrašnu

Jak můžete při nakupování vypadat stylově? S osobní nákupní taškou. Přidejte fotografii sebe a svého kamaráda na nákupy a projděte se společně centrem města! Přemýšlejte o personalizované tašce, která je super trendy a hodí se pro všechny příležitosti.

Taška na míru, abyste nevypadali jako někdo jiný

Mají všichni ve škole stejnou sportovní tašku jako vaše dítě? Pak mu můžete nabídnout osobní sportovní tašku nebo osobní batoh. A nezapomeňte přibalit osobní svačinový box s dobrou svačinou: po sportu děti potřebují energii!

Jak si přizpůsobit tašku

Personalizovaná taška je jedinečnou volbou, protože nikdo nebude mít podobný doplněk jako vy. Může být také skvělým dárkem k narozeninám nebo promoci.

Ale jak si tašku přizpůsobit?

Možnosti jsou skutečně neomezené!

Pokud chcete, aby vaše taška působila jemněji, můžete si ji personalizovat iniciálami nebo se rozhodnout pro něco výraznějšího a přidat na ni fotografii nebo vlastní design.

Pokud si nemůžete vybrat jen jednu fotografii, můžete vytvořit koláž. Vaši personalizaci vytiskneme přímo na tašku!

Batohy s osobním jménem

Batoh je nejen nezbytným doplňkem do školy, ale také velmi užitečným doplňkem na výlet do města, na den strávený v centru města nebo na bláznivé nákupy.

Objevte kožený batoh s personalizovaným jménem nebo dětský batoh ve 4 barvách!

Na YourSurprise najdete také kufry s vaší fotografií, sportovní tašky s vaším jménem nebo fotografií, toaletní tašky nebo kožené visačky na zavazadla.