Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Princezna Traveler foto kufr

1,952 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Nejostřejší tisk na nejjemnější materiál
  • S kvalitními zipy a 4 kolečky
  • Objednejte si další vložku pro nekonečné variace
  • Super lehký foto kufr, vhodný jak na přenášení

Specifikace dárků

Další informace o fotografickém kufru: 
Značka: Princezna Traveler 
Rozměry*: 51x35x22cm 
Hmotnost (pokud je prázdná): 2,6 kg 
Obsah: 36 litrů 
Materiál přední: 100% polykarbonát 
Materiál zpět: ABS 
Materiál potisku: 0,4 mm polyprop 
Vlastnosti inkoustu: UV odolné a šetrné k životnímu prostředí 
Kola: 4 kolečka 
Extra: Kabina 

*Poznámka: Rozměry se vztahují na kufr včetně koleček a zasunuté rukojeti.
Personalizace je na vložce kufru.

Usmanual lock 
Zámek je nastaven na 0-0-0. Stiskněte tlačítko na boku a držte ho v této poloze, otočte knoflíky a nastavte výběr ze 3 čísel. Tlačítko uvolněte a vaše číslo je nastaveno. Při nastavování čísel dávejte pozor, abyste tlačítko neuvolnili. 

 

Udělej si svůj jedinečný super lehký Princess kufr s fotografií!

Cestování pohodlné s touto firmou, ale super lehký Princess foto kufr! Můžete snadno udělat tento tvrdý kufr z princezny opravdu unikátní s vlastní fotografií. Tímto způsobem budete mít nejen nejlepší kufr, který vyniká z vašeho obrázku, ale můžete také zabalit spoustu dalších zavazadel, protože speciální lehký materiál. Perfektní kufr pro každou dovolenou nebo služební cestu!

Kufřík Princezna Traveler má 4 kolečka, která se mohou otáčet o 360 stupňů. Kufr je dodáván s vnitřním prostorem se zkříženými elastickými pásy pro snadné a bezproblémové balení. Díky vysoce kvalitním zipům s roletami na zip jsou cestování ještě zábavnější. A nejlepší na tom je: s vaším vlastním jedinečným designem najdete kufr v moři zavazadel na letišti za sekundu!

Princess Traveler je holandská značka s mezinárodní působností. Značka nabízí velký sortiment cestovních a sportovních potřeb. Hlavními hodnotami společnosti jsou: cenově dostupný luxus, kvalita, spolehlivost a inovace produktů. Vyznačují se inovacemi, praktikováním holandského designu a použitím vysoce kvalitních materiálů. Princess Traveler je speciálně známý pro své obzvláště silné lehké kufry. Pozor: personalizovat lze pouze přední část/vložku

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?