Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

XL Princess kufr

Na skladě
Dodací údaje
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Další informace o fotografickém kufru: 
Make: Princess Traveler 
Rozměr*: 67 x 46 x 24 cm 
Hmotnost (prázdná): 4 kg 
Obsah: 66 litrů 
Materiál přední: 100% polykarbonát 
Materiál zpět: ABS 
Materiál potisku: polypropylen o tloušťce 0,4 mm 
Vlastnosti inkoustu: UV odolné, šetrné k životnímu prostředí a vodotěsné 
Kola: 4 kolečka 

*Poznámka: Rozměry se vztahují na kufr včetně koleček a zasunuté rukojeti.
Personalizace je na vložce kufru.

Návod k obsluze kombinační zámek 
Zámek je nastaven na 0-0-0. Stiskněte tlačítko na boku a držte ho stisknuté, otáčejte kolečky a nastavte 3místný kód. Uvolněte tlačítko na pravé straně a váš kód je nastaven. Během nastavování se ujistěte, že tlačítko není uvolněno. 

 

Snadno vytvořit jedinečný super lehký kufr XL Princess s vaší fotografií!

Cestování ještě pohodlnější s touto robustní, ale super lehký foto kufr Princess! Je to super jednoduché přizpůsobit tento pevný kufr Princess s vaší fotografií. Budete mít nejen osobní pevný kufr, který vyniká svou vlastní fotografií, ale můžete si také vzít další zavazadla, protože kufr je mimořádně lehká váha. Šikovný, když jdete na dovolenou, ale tento kufr je také velmi vhodný pro služební cesty!

Fotografický kufr Princess Traveler má 4 otočná kolečka s 360 ° směrem otáčení. Kufr má také pevnou TSA kombinační zámek a dělič na vnitřní straně, a elastické křížové popruhy pro snadné a bezproblémové balení. Kufr má navíc kvalitní zipové uzávěry, zakončené zipy Princess Traveler. S tímto lehkým kufrem je ještě jednodušší a pohodlnější cestování ve stylu!

Princess Traveler je holandská značka s mezinárodním stylem. Značka nabízí širokou škálu cestovních a sportovních potřeb. Cenově dostupný luxus, kvalita, spolehlivost a inovace produktů mají pro společnost zásadní význam. Vyznačují se inovacemi, použitím holandského designu a použitím vysoce kvalitních materiálů. Princezna Traveler je známá především svým mimořádně silným, lehkým zavazadlem. Pozor: personalizovat lze pouze přední část/vložku

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Recenze

9.6 / 10

644 hlasování (1 odpovědí)

10 / 10

Eva 10-05-2021

vše super

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?