Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nové miminko na cestě? Vytvořte si přizpůsobený dětský overal s fotografií, jménem a/nebo designem dle vašeho výběru. Ideální pro miminko nebo jako dárek na uvítanou při příchodu miminka.

6 Nalezené dárky

Nejsledší dupačky s textem, jménem nebo fotografií

Hledáte pěkný a originální dárek pro budoucí maminku? Co například hezký osobní overal? Overal si nechte potisknout textem, jménem nebo fotkou. V našem sortimentu najdete dupačky v různých barvách a různých provedeních. Můžete snadno nahrát vlastní text (například jméno) nebo fotografii a přidat je do návrhu.

Jak vytvořit vlastní dětský overal

Zpráva o novorozenci v rodině je vždy plná radosti, chvíle, kterou si v budoucnu budete pamatovat a vzpomínat na ni. K tomu jsou potřeba i velké oslavy a samozřejmě dárek pro narozené miminko a jejich rodiče. Personalizované dětské dupačky mohou být užitečným a vtipným dárkem. Můžete si jej přizpůsobit různými způsoby, například:

  • Potištěné kojenecké body se jménem: přidejte jméno miminka, vyberte si styl a my vám to vytiskneme přímo na textil. Dárek si můžete spojit i s jiným dárkem se jménem.
  • Potištěné kojenecké body s fotografií: na body si můžete nechat vytisknout fotografii nebo hezký dizajn. Také ho můžete použít k oznámení těhotenství vtipným způsobem!
  • Přizpůsobené dětské body s textem: vložte na overal vtipný text nebo použijte jeden z návrhů, aby bylo body skutečně jedinečné.
  • Přizpůsobené dětské body s logem: nejroztomilejší způsob jak propagovat vaši firmu je obdarovat rodinu novorozence zábavnými dětskými dupačkama. Můžete ho také koupit svému novonarozenému synovi nebo dceři a ukázat všem jak hrdý tatínek nebo maminka jste!

Designové body: s textem

Chtěli byste někomu darovat dupačky s vlastním textem? Super hezký dárek! V našem online editoru si můžete snadno navrhnout vlastní overal. Svou fotografii a text můžete nahrát do námi vyrobeného designu, ale také si ho můžete navrhnout sami. V našem editoru najdete návrhy pro každé miminko; s duhy, mraky, hvězdama, srdíčkami, velrybami, medvědy a tak dále. Najdete zde i návrhy s texty jako Mr, Mrs, Little Boss, Loves daddy, Daddy's baby, Mom's baby, Little prince, Little princess, Superdad, Supermom and many more. Naprǐklad vtipné texty!

Různé druhy dupaček

Jestli je léto nebo zima, je nám to jedno. U nás si můžete nechat potisknout dupačky s dlouhým i krátkým rukávem. V našem sortimentu najdete různe barvy jako růžová, zelená, béžová, tmavě sivá nebo bíla. Dupačky máme vo velikostech 50/56 a 62/68. Všechny trička tiskneme v naší vlastní budově v Zierikzee. Děláme to na tiskárnách, které umí tisknout ve vysoké kvalitě v plných barvách.

Dupačky pro miminka, ze kterých si můžete vybrat je několik:

  • Dětské body s dlouhým rukávem: ideální pro chladnější období a super pohodlné, aby si dítě mohlo hrát a pohybovat se. Dostupné ve velikostech 50/56 a 62/68.
  • Dětský overal s krátkým rukávem: hodí se pod oblečení nebo na léto, kde miminko zůstane svěží a pohodlné. Dostupné ve velikostech 50/56, 62/68, 74/80, 86/92.
  • Speciální tělové dupačky pro příležitosti, jako je Den Matek nebo Den Otců, perfektní dárek pro první rodiče!

Nejlepší dárek pro mateřství!

Dupačky jsou samozřejmě velmi pěkný dárek, ale můžete si od nás také nechat vyrobit ten nejlepší dárek pro miminko. Velmi oblíbené jsou také dudlíky se jménem, dětské deky nebo bryndáčky. Spojte tyto dárky dohromady a vytvořte kompletní těhotenský balíček. Pokud máte větší rozpočet, můžete si nechat vyrobit mega medvěda se jménem a datem narození. Prohlédněte si všechny dárky pro miminko a mateřství.

Důvody proč darovat dětský oblek na míru

Tento typ dárku je ideálním řešením, pokud hledáte dárek pro miminko, který je levný, ale neslevuje z kvality a jedinečnosti. Můžete to udělat zábavnější pomocí vnitřního vtipu mezi vámi a příjemcem, nebo elegantnější pomocí jména nebo fráze. Dupačky pro miminko můžete zahrnout i do dárkového balení spolu s dalšími nezbytnostemi pro miminko nebo rodiče novorozeněte, kterí váš nápad určitě ocení!