Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Přizpůsobený Zwitsal dětský dárkový set - Bib s názvem

6 hlasování
Vyprodáno
739 Kč
  • Dodací adresa dle Vašeho výběru
  • V dárkové krabičce + dárková karta zdarma
  • 100% kvalita zaručena

Specifikace dárků

Více informací o tištěném dárkovém balení Zwitsal:
Produkty: Zwitsal šampon (200 ml) a sprchový gel (200 ml)
Vůně: výrazná vůně Zwitsal
Podprsenka: super měkká bavlněná směs
Rozměry podbradníku: +/- 35 x 24 cm
Zapínání brady: suchý zip
Tisk: zářivý, jasný a v plné barvě
Přizpůsobení: s názvem
Rozměry krabičky: 23 x 23 x 27,4 cm

Naše bibry jsou certifikovány GOTS:
Certifikace GOTS (Global Organic Textile Standard) ukazuje, že oděv je vyroben z organické bavlny. Proto je oděv extrémně udržitelný a šetrný k životnímu prostředí. Pokyny k praní:
Umyjte při 40 ° C (praní vlny)
Není vhodný pro sušení sušičky nebo chemické čištění.
Obraťte se ven na železo (při nízké teplotě).

Luxusní dárková sada Zwitsal s názvem je ideální dárek pro miminko

Je ve vaší rodině nebo ve vašem kruhu přátel novorozenec? Chcete překvapit rodiče novorozence krásným dárkem? Pak je tato dárková sada Zwitsal perfektním dárkem. Můžete si přizpůsobit podprsenku v této baby sprcha nastavit sami, přidáním novorozence jméno, aby byl opravdu jedinečný. Perfektní dárek pro miminko. Vzhledem k tomu, osobní bib s názvem není jen rozkošný, je také velmi užitečné.

Dárková sada Zwitsal pro miminko obsahuje láhev šampónu Zwitsal, sprchový gel a osobní bryndáček. Přizpůsobení personalizovaného podbradníku je snadné. Jednoduše přidejte jméno podle svého výběru do známého loga Zwitsal. Pak si svůj design vytiskneme na bryndák, obraz-perfektní a v plné barvě. To bude přidáno do dvou lahví, aby se vytvořila luxusní dárková krabička, s povrchovou úpravou Zwitsal. Na co čekáš? Vytvořte svůj dárek Zwitsal nyní!

Zwitsal dárková sada pro obchodní účely? Pro větší množství kontaktujte naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?